Dětský svět

Recenze-Balíček plný bojovníků za naše zdraví

02/25/2019

Jako každá máma, i já občas čelím nějakým těm zdravotním neduhům našich dcer, jako je tolik oblíbená rýma nebo bolavá bříška a snažím se jim maximálně předcházet. A když už propuknou, alespoň zmírnit škody a pomoci dětskému tělu, aby se z nemoci rychleji zotavilo.
Paradoxně ruku v ruce s nabídkou od Finské společnosti VITABALANS se u nás roztočil šílený kolotoč střevních chřipek a viróz, který se ještě nezastavil. Proto jsem byla za balíček, který obsahoval produkty Lacto Seven Kids, VitaC+Zinc a Lacto Lady, opravdu ráda. Navíc právě o 3 krabičky produktu Lacto Lady si v rámci této spolupráce budete moci zasoutěžit 🙂

Lacto Seven Kids

Všichni asi máme takový stručný přehled o tom, co jsou Lactobacily a bifidobakterie a proč jsou tak důležité právě pro naši imunitu. Vlastně jsou to jedny z nejdůležitějších bakterií, které osidlují naše střeva a právě vlivem nemoci, dochází k jejich úbytku a tím pádem i zvýšení rizika dalšího onemocnění. Dokonce i krátká léčba antibiotiky může zlikvidovat dobré bakteriální kmeny a změnit složení flóry na několik let. Bakteriální mikroflóru mimo jiné ovlivňuje také strava, kterou každý den přijímáme.

Lacto Seven Kids obsahuje sedm různých kmenů bakterií mléčného kvašení (Lactobacillus a Bifidobacterium), které jsou přirozeně velmi dobře odolné vůči žaludeční kyselině v žaludku.
Navíc jsou během výroby chráněny speciální technologií Bio-support ™ vyrobenou z vlastní směsi peptidů a komplexu polysacharidů. Bakterie se tak dostávají do střeva živé.

Velkou předností, kterou ocení zejména maminky menších dětí je fakt, že tablety Lacto seven Kids jsou žvýkací, dobře se rozpouští na jazyku a tak je mohou užívat děti již od jednoho roku 🙂 Neobsahují ani lepek ani laktózu, takže i maminky malých alergiků je mohou v klidu svým ratolestem nabízet.
A díky úžasné jahodovo-malinové příchuti, budou určitě oblíbené. Alespoň u nás jsou velmi 🙂
Tablety kromě prospěšných bakterií obsahují také vitamín D3, který přispívá ke správné funkci imunitního systému. Zvlášť teď v zimě, máme všichni právě Vitamínu D nedostatek.A jak probíhalo testování u nás?
Popravdě trochu jsem se bála možné pachuti tabletek, protože některé i přes ovocnou příchuť ji bohužel mají. Naštěstí mě opravdu mile překvapila příjemná ovocná chuť.
Dcery si braly tabletku každé ráno vždy před odchodem do školy a do školky a za pár dní se z toho stal takový náš malý ranní rituál. A já jsem mohla být v klidu, že dostávají prospěšné látky, zvlášť při střevních virózách, kterých jsme si za minulé dva měsíce užili vážně hodně.
Určitě doporučuji dlouhodobé užívání, vlastně nevidím důvod proč přestávat během roku, například v létě. Naopak. Množství bakterií ve střevě se tak alespoň dostatečně zmnoží a nachystá na vlnu chřipek na podzim 🙂
Rozhodně musím říct, že bylo velmi znát, že dcery tabletky užívají, protože už po pár dnech si stěžovaly méně na bolesti břicha a zvláště nejmenší dcerka, kterou tento problém trápil nejvíce.
I když náš navštívila střevní viróza ještě jednou, její průběh byl daleko mírnější a trvala mnohem kratší dobu.

SOUTĚŽ

V rámci balíčku jsem také dostala tři krabičky LACTO LADY plné prospěšných bakterií pro nás ženy, které často bojujeme s různými záněty, zejména močových cest.
Já jimi příliš netrpím, za svůj život jsem měla takový zánět maximálně třikrát, ale rozhodně si ho budu pamatovat, protože to byl velmi nepříjemný zážitek.
Lacto Lady obsahuje 
kombinaci extraktu  brusinek a čtyř kmenů bakterií mléčného kvašení Lactobacillus a Bifidobacterium. To z něj dělá opravdu mocného ochránce křehké mikroflóry a zároveň pomáhá bojovat již s propuknutým zánětem.

LACTO LADY stejně jako LACTO SEVEN KIDS obsahuje právě bakterie chráněny speciální technologií Bio-support ™ , která je ochrání před agresivními žaludečními kyselinami. A jedna z Vás bude mít možnost vyhrát tento balíček obsahující tři krabičky Lacto Lady. Každá krabička obsahuje 10 tabletek a denně můžete užívat 1 tabletku jako prevenci a nebo 2 při akutním, probíhajícím zánětu.


PRAVIDLA SOUTĚŽE

Sem pod článek mi napište, jak posilujete imunitu svých dětí Vy? 🙂 Nezapomeňte přidat svůj e-mail, abych Vás mohla kontaktovat.
V neděli vyberu jednu z Vás, které balíček i s malým překvapením pošlu. Hodně štěstí 🙂Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *